дерев'яні сходові марші з елементами металу дерев'яні сходові марші зі склом елегантні класичні меблі лаконічні сучасні меблі ділові кабінети в сучасному стилі та класичні кабінети функціональні кухні з масиву деревени та меблевих плит ексклюзивні меблі з масиву деревини та меблевих плит дизайн та проектування

Меблі та наша сучасність

Існує тісний взаємозв’язок між способом життя людини та формами меблів. Важливо враховувати ці індивідуальні потреби та вподобання. Ми ж в свою чергу, пропонуємо свій багаторічний досвід для втілення меблевих мрій Замовника.

Важливо та цікаво відслідковувати, як форми минулих епох, котрі, здебільшого, можемо побачити в музеях, допомагають нам дізнатися про життя цілих поколінь, про їх потреби та смаки.

Цікаво, який вплив ці старі форми мали і мають на нашу культуру житлового приміщення. Іншими словами, дуже важливо побачити і оцінити істинну важливість здорових традицій та з їх допомогою робити правильні висновки, що сучасний стиль, спираючись на найкращі традиції спадщини минулого, може зформуватися тільки в результаті правильної оцінки економічної, соціальної та культурної складової.

Меблі нам дають уявлення про смаки господаря. В меблевих формах виражаються схильності людини (до спрощеного мінімалізму чи ускладнених барочних форм), їх настрої, потреби, особливості епохи, моралі та звичаїв.

І якщо ми під стилем розуміємо певні особливості формо вираження окремих осіб, епох чи народів, то меблевий виріб через свою приналежність до однієї з таких епох втілює певний стиль.

Стиль нашої сучасної епохи знаходиться в стадії встановлення. Меблеві вироби ще дуже різні, але все ж можемо бачити спільні риси: чистота ліній, спрощеність форм, натуральність матеріалів…

Наша столярна майстерня Матківський & Вернидуб пропонує виготовлення індивідуальних та ексклюзивних столярних виробів та меблів.

Сучасне виробництво, нові технології в поєднанні з творчою ідеєю та досвідом, дозволяють нам створювати унікальні, цікаві та якісні вироби.

Зі столярних виробів ми пропонуємо:

  • сходові марші;
  • міжкімнатні двері;
  • балочні конструкції;
  • різноманітні перегородки та стінові буазері.

З меблів можемо запропонувати розробку та виготовлення:

  • меблі для спалень (ліжка, приліжкові тумби, комоди для одягу, будуарні столи, шафи);
  • меблі для віталень (вітрини, комоди, журнальні столи);
  • меблі робочого кабінету;
  • меблі передпокою та гардеробні кімнати;
  • кухні

Ми дуже сподіваємось, що наша сторярна майстерня Матківський & Вернидуб зможе внести свій, хоч і невеличкий, вклад в розвиток українського меблевого стилю.

Наш девіз: індивідуальний підхід до кожного замовлення та увага до деталей

2018  joinery-mv.kiev.ua